Zarezerwuj pokój

Hotel Zimowit***

Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit położony jest
w cichym zielonym zakątku Rzeszowa,
obok parku Papieskiego i trasy 4/E40.

Hotel dysponuje 54 pokojami, każdy pokój urządzony jest
w innej tonacji kolorystycznej.
Goście mogą wybrać np. pokój czerwony, fioletowy lub beżowy.

Al. Armii Krajowej 4b,
35-959 Rzeszów


Zadzwoń:

+48 17 850 15 17


Email:

recepcja@hotel-zimowit.pl


Kierownik ds. gastronomii i organizacji imprez:

574150590

 

Rezerwacja

  Powyższy formularz jest tylko w celach kontaktowych i nie gwarantuje w 100% rezerwacji.

  Zapraszamy do skorzystania z bonu turystycznego w Hotelu Zimowit***

  Hotel Zimowit*** w Rzeszowie przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny 500+. Bon możesz zrealizować płacąc za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego. Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

  1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.

  2. Podczas zameldowania recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz e-mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

  3. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówka podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista nie wystawi faktury na firmę.

  Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie ZUS.

  Dyrekcja i zarząd Hotelu Zimowit***