Istnieje możliwość ułożenia stołów okrągłych lub prostokątnych

- Ustawienie szkolne/ klasa szkolna

Zarówno stoły i krzesła ustawione są w kierunku stołu głównego. Uczestnicy skierowani są tak, aby patrzeć na ekran zza rzędów stolików. Taki układ posiada zwykle przejście pośrodku dla łatwego poruszania się po sali. Nie zawsze taki klasowy układ spotyka się z dobrym przyjęciem przez uczestników.

- Ustawienie teatr/kino

Są to rzędy miejsc skierowane do punktu głównego sali – na przykład do ekranu. Ten układ najczęściej jest bez stołów, bądź krzesła posiadają rozkładane pulpity. Jednym słowem krzesła ustawione są jak w kinie, a dzięki temu na sali można zmieścić ogromną ilość krzeseł na dużą konferencję.

- Układ w kształcie U bądź w podkowę

Delegaci zajmują miejsca w trzech płaszczyznach, czasami z tym założeniem, iż w szczycie zostaje miejsce dla wykładowców, gości specjalnych bądź pracodawców organizujących konferencję czy spotkanie biznesowe.

- Układ rada nadzorcza

To bardzo oficjalny typ ułożenia stołów, gdyż umożliwia zasiadanie zarówno z jednej jak i drugiej strony długiego stołu umożliwiając tym samym rozmowę twarzą w twarz z wieloma delegatami. Taki układ sprawdza się przy organizacji konferencji dla stosunkowo niewielkiej grupy osób.

Hotel Zimowit*** wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów biznesowych, którzy poszukują nowoczesnego i dobrze wyposażonego Hotelu, jaki umożliwi im organizację konferencji lub szkolenia firmowego. Nasz Hotel dysponuje nowoczesną, przestronną, klimatyzowaną salą konferencyjną, która na potrzeby szkolenia czy konferencji wyposażona jest w całą inteligencję komputerową. Tak przygotowana sala szkoleniowa może pomieścić nawet 300 osób w komfortowych warunkach, ponieważ jej łączna powierzchnia wynosi 243 m kwadratowych.

Wyposażenie sali szkoleniowej obejmuje:

•profesjonalne nagłośnienie

•projektor multimedialny

•ekran projekcyjny

•flipchart

•szybkie, bezprzewodowe łącze internetowe

Jesteśmy niezwykle elastyczni i dostosowujemy się do próśb i uwag naszych Klientów, posiadany dodatkowo sale mniejsze sala widokowa I i sala widokowa II dzięki czemu istnieje możliwość przygotowania sali szkoleniowej do mniejszej liczby osób, tj. 30 - 50 lub do bardzo kameralnej grupy 10 osób.

Nasza profesjonalnie wyposażona sala szkoleniowa pozwoli Państwu z powodzeniem zorganizować konferencję, szkolenie, imprezę integracyjną czy spotkanie biznesowe.

Podczas spotkań biznesowych, konferencji bądź szkoleń przewidzieliśmy dla naszych Gości możliwość skorzystania z hotelowej kserokopiarki i drukarki laserowej. Oferujemy ponadto bezpłatny, całodobowo monitorowany parking, a także możliwość przechowania materiałów szkoleniowych w bezpiecznych warunkach.

Dodatkowo w trakcie kilkugodzinnego szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego w drugiej części sali proponujemy Państwu przerwę kawową oraz ciepły posiłek w postaci uzgodnionego wcześniej cateringu lub dań a’la karte.

Gościom, którzy zdecydują się pozostać w naszym Hotelu na dłużej, oferujemy nocleg w jednym z komfortowo wyposażonych pokoi.

Serdecznie zapraszamy!

 

Rezerwacja sali konferencyjnej

    Powyższy formularz jest tylko w celach kontaktowych i nie gwarantuje w 100% rezerwacji.