Hotel Zimowit ***

ZAPRASZAMY DO ORGANIZOWANIA WESEL W NIEDZIELĘ

DOSTĘPNE TERMINY NA ROK 2021 I NIEDZIELE 2020 !!!
KONTAKT DO OSOBY ZAJMUJĄCEJ SIĘ ORGANIZACJĄ WESEL I IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH: 574150590

DRINK BAR/RESTAURACJA

zaprasza na bogate menu,
przyjazna i dbająca o szczegóły obsługa sprzyja spotkaniom biznesowym,
towarzyskim czy też romantycznej kolacji we dwoje...

CZYNNA CODZIENNIE OD 12:00 DO 22:00

Rezerwacje pod numerem telefonu:

+48 726 933 943
+48 17 850 15 17

Witamy
w HOTELU ZIMOWIT


Trzygwiazdkowy Hotel Zimowit położony jest w cichym zielonym zakątku Rzeszowa, obok parku Papieskiego i trasy 4/E40. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi oraz prywatnego dużego parkingu.

Centrum miasta dzieli od obiektu zaledwie 3,5 km. Centrum handlowe Galeria Plaza znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu, a centrum handlowo-rozrywkowe Millenium Hall – w odległości 1,4 km. Hotel usytuowany jest tuż obok Parku Papieskiego, w którym znajdują się liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe, jak również tor kartingowy i plac zabaw dla dzieci.

Hotel dysponuje 54 pokojami ,każdy pokój urządzony jest w innej tonacji kolorystycznej. Goście mogą wybrać np. pokój czerwony, fioletowy lub beżowy. Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor z płaskim ekranem i klimatyzację. Wszystkie pokoje dysponują łazienką z prysznicem, suszarką do włosów oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W ofercie posiadamy apartamenty z jacuzzi, pokoje 1 os., pokoje 2 os., pokoje 3 os. pokoje 4 os.+ możliwość dokładania dostawek.

Główna sala konferencyjna może pomieścić ponad 300 osób i wyposażona jest w całą inteligencję komputerową, dwie mniejsze przeznaczone są dla grup do 40 osób. W całym obiekcie dostępny jest internet Wi-FI.

Ze względu na lokalizację, duży parking, patio wewnątrz budynku jesteśmy przygotowani na organizację wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzty, stypy, przyjęcia imieninowe, urodzinowe, rocznice, studniówki, półmetki oraz imprezy integracyjne.

Rezerwuj pokój

Lokalizacja i atrakcje

Najwyższe
standardy obsługi

Hotel dysponuje 54 pokojami, każdy pokój urządzony jest w innej tonacji kolorystycznej. Goście mogą wybrać np. pokój czerwony, fioletowy lub beżowy.


Home

Ekskluzywne wnętrza

Wyposażenie pokoi obejmuje telewizor z płaskim ekranem i klimatyzację. Wszystkie pokoje dysponują łazienką z prysznicem, suszarką do włosów oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Home

Ogród zewnętrzny

Zapraszamy do ogrodu hotelowego na którym mieści się plac zabaw dla dzieci , oczko wodne, które idealnie sprawdza się pod imprezy w plenerze, wesela, konferencje.
Home

Darmowe Wi-Fi

Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi w obrębie całego hotelu.
Home

Bar i restauracja

Hotel zaprasza na bogate menu, przyjazna i dbająca o szczegóły obsługa sprzyja spotkaniom biznesowym, towarzyskim czy też romantycznej kolacji we dwoje.
Home

Wesela oraz imprezy okolicznościowe

Ze względu na lokalizację, duży parking, patio wewnątrz budynku jesteśmy przygotowani na organizację wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzty, stypy, przyjęcia imieninowe, urodzinowe, rocznice, studniówki, półmetki oraz imprezy integracyjne.
Home

Sale konferencyjne

Profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne pozwala na organizację kongresów, konferencji, szkoleń i prezentacji. Hotel zapewnia doskonałą obsługę gości indywidualnych, biznesowych i grup turystycznych..
 

Rezerwacja

  Powyższy formularz jest tylko w celach kontaktowych i nie gwarantuje w 100% rezerwacji.

  Zapraszamy do skorzystania z bonu turystycznego w Hotelu Zimowit***

  Hotel Zimowit*** w Rzeszowie przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny 500+. Bon możesz zrealizować płacąc za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego. Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

  1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.

  2. Podczas zameldowania recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz e-mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

  3. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówka podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista nie wystawi faktury na firmę.

  Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie ZUS.

  Dyrekcja i zarząd Hotelu Zimowit***